Uue ettevõtte saab registreerida kodulehelt või olemasolev kasutaja saab lisada uue ettevõtte oma tavapärasest ettevõtte vahetamise aknast nupult “Registreeri uus ettevõte”.

Avaneb järgmine vaade, milles tuleb ära täita tärniga tähistatud kohustuslikud väljad:

NB! Hea teada: kui soovid lisada äriregistris registreeritud ettevõtte, siis nime sisestama hakates on võimalik leida üles vastav ettevõte ja seejärel täidetakse juba andmebaasist ära kõik nõutud väljad.

Pärast ettevõtte andmete sisestamist kuvatakse paketivalik. Siin peab kasutaja valima digiteerimise paketi ja seejärel arvemenetluse paketi. Kõiki Envoice’i võimalusi ja paketikirjeldusi saad vaadata siit.

Pärast paketivaliku tegemist kuvatakse kasutajale tellimuse ülevaade.

Vastavalt kasutaja vajadustele on võimalik pakette kombineerida. 

Kõikidel uutel ettevõtetel on tasuta prooviperiood 14 päeva. Pärast “Alusta prooviperioodi” nupule vajutamist kinnitatakse ettevõtte loomine ja kasutaja suunatakse uue/lisatud ettevõtte töölauale.

E-arvete saatmise ja vastuvõtmise teenuse Envoice’ist väljapoole saab aktiveerida ainult ettevõtte B-kaardil olev isik. Teiste Envoice’i kasutajatega saab e-arveid vahetada ilma välist e-arve teenust aktiveerimata. Selleks on vaja teada teise osapoole e-arve võtit, mille genereerib Envoice ja mida saab näha “Seadistused” all alammenüüs “Üldine"

Did this answer your question?